Allah’ın Kedilere Gizlediği Büyük Sır Keşfedildi

Allah’ın Kedilere Gizlediği Büyük Sır Keşfedildi

Evde kedisi olanlar iyi bilir, kimi zaman kediniz alakasız bir yere odaklanır ve sanki orada sizin göremediğiniz bir şeyle iletişim halinde gibidir.

İnsan bazen ürpermiyor değil. Olmayan bireyin peşinden koşmalar. Ortada hiçbir şey yokken bir anda kaçıp saklanmalar. Kabul edelim kediler gerçekten de garip canlılar.

İşin spritüel boyutuna girdiğimizde kedilerin tarih boyunca ruhsal çalışmalarda yer alan en önemli hayvanlar olduğunu görüyoruz. Büyü ilmiyle uğraşan kişilerin yanında mutlaka bir kedisi olduğunu görmüşsünüzdür.

Çünkü binlerce yıldır günümüze kadar gelen yaygın bir inanışa göre kediler ile 4. Boyutun varlıkları arasındaki perde biz insanlarda olduğu gibi bulunmamakta. Daha doğrusu birçok insan bunun böyle olduğunu düşünüyor. Doğrusunu Allah bilir.

admin

3 thoughts on “Allah’ın Kedilere Gizlediği Büyük Sır Keşfedildi

  1. Kediler candır, kedim var, sokakta buldum, biberonla büyüttüm, şimdi 10 yaşında. Kedi eve alınınca ölene kadar bakılmalıdır. Asla başkasına, her önüne gelene, hele hele ölüm kampı olan barınaklara ya da sokağa atılmamalıdır. Yoksa büyük günaha girersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir